Solid Gear

Webová stránka značky: Solid Gear

solid-gear

TOTO JE OBUV SOLID GEAR
Společnost Solid Gear, založená v roce 2008 na myšlence, že bezpečnostní obuv nemusí být nutně těžké boty, vyrábí inovativní obuv pro práci v jakémkoli prostředí. Již více než 10 let naše produkty nově definují výkon, styl a pohodlí bezpečnostní obuvi.

Náš sortiment vychází vstříc potřebám ochrany nohou v různých pracovních prostředích. Uvnitř i venku, v mrazivém chladu nebo žhavém vedru. Solid Gear, přesvědčený, že vždy existuje lepší způsob, tlačí na vývoj dokonalé bezpečnostní obuvi.

MODERNÍ BEZPEČNOSTNÍ OBUV
Práce na každém novém produktu začíná v nejnáročnějších prostředích – v dolech, na lešení a v továrnách. Zde můžeme něco změnit a přispět k lepšímu pracovnímu dni našich zákazníků. Poznatky z terénu jsou kombinovány s náročným testováním v laboratořích, kde zajišťujeme, že bezpečnost a výkon překračují všechny standardy.

Poslední slovo mají naši zákazníci. Až poté, co důkladně otestujete naše boty ve vašem pracovním prostředí, jsme spokojeni. To je naše vize – výkon prostřednictvím inovací.

NAŠE VÝROBKY
Výkon a pohodlí jsou naše hlavní priority při vývoji produktů. To znamená, že nikdy neděláme kompromisy s kvalitou a designem. Ve spolupráci s předními dodavateli, jako jsou GORE-TEX®, Vibram®, BOA® Fit System a CORDURA®, zajišťujeme nejlepší možný výkon a pohodlí našich výrobků.

Různá prostředí vytvářejí různé výzvy, ale potřeba bezpečí zůstává stejná. Proto vám Solid Gear nabízí širokou škálu produktů pro vaše nohy. Ať už pracujete uvnitř nebo venku, v mrazivém mrazu nebo ve velkém horku, najdete to, co potřebujete.

SOLID GEAR – SOUČÁSTÍ HULTAFORS GROUP
Solid Gear je součástí Hultafors Group od roku 2014. Společně se značkami jako Snickers Workwear, Hultafors Tools, Wibe Ladders, Hellberg Safety a Toe Guard nabízíme širokou škálu kvalitních produktů pro profesionální uživatele. Všechny nás spojuje společná vášeň: nabízet nejlepší možnou funkčnost, bezpečnost, ochranu a efektivitu při práci.

Snickers Workwear nabízí širokou škálu vysoce kvalitních pracovních oděvů, od pracovních kalhot po opasky na nářadí. Vyhněte se poškození sluchu s ochranou sluchu od Hellberg Safety – aktivní ochrana sluchu s Bluetooth dělá váš pracovní den bezpečnější a příjemnější. Ochranné brýle a štíty Hellberg chrání váš obličej. Hultafors vás vybaví ručními nástroji, jako jsou pily, vyprošťovací tyče, skládací metry a jejich slavné sekery. Wibe Ladders vyrábí žebříky a lešení.

Cena

38469995
138469995
4 položek celkem
Polobotky Solid Gear Vapor S3 1/7
3 179 Kč bez DPH
3 847 Kč
+ další
Kód: SG80003/36
Zimní kotníková obuv Solid Gear Polar GTX S3 1/8
8 260 Kč bez DPH
9 995 Kč
+ další
Kód: SG80005/36
Kotníková obuv Solid Gear Phoenix GTX S3 1/7
7 434 Kč bez DPH
8 995 Kč
+ další
Kód: SG80007/36
Polobotky Solid Gear Hydra GTX S3 1/5
6 938 Kč bez DPH
8 395 Kč
+ další
Kód: SG80006/36

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem