Leatherman

Webová stránka značky: Leatherman

Leatherman-Logo

ZAKLADATEL společnosti Leatherman
Tim Leatherman a jeho manželka Chau na své dovolené v Evropě v roce 1975 neustále naráželi na děravé hotelové instalatérské a silniční opravy jejich výstředního Fiatu. Tim si uvědomil potřebu víceúčelového nástroje na bázi kleští. „Nosil jsem skautský nůž a používal jsem ho na všechno od krájení chleba po opravu auta. Ale pořád jsem si přál mít kleště!“ Když se Tim vrátil do Států, vzal svůj nápad na „multi-tool“ a několik náčrtů, které udělal na výletě, a dal se do práce.

Originál
Když Tim začal s prototypem tohoto nového nástroje, odhadoval, že mu to bude trvat měsíc. Místo toho trvalo další tři roky, než postavil prototyp, který si představoval, a požádal o patent. S patentovou přihláškou a prototypem v ruce se pustil do prodeje svého nápadu. Bohužel firmy, které oslovil, neskously. Další tři a půl roku Tim čelil jednomu zamítavému dopisu za druhým. Dokud nenavázal partnerství se svým přítelem z vysoké školy Stevem Berlinerem. Na jaře roku 1983 obdrželi první objednávku na 500 nástrojů od Cabela's a uvedli na trh první nástroj Leatherman, PST.

Hrdý Oregon od roku 1983
Od prvního prototypu Tima po naši nejnovější inovaci více nástrojů jsme naše nástroje stavěli v Portlandu v Oregonu. A když je čas vyzkoušet naše nástroje, otestujeme je na velkém severozápadě Pacifiku. Od turistiky v drsných Cascade Mountains, rybaření u krásného pobřeží Oregonu nebo objevování vysoké pouště na východě, zajišťujeme, že naše nástroje jsou spolehlivé pro jakékoli dobrodružství nebo úkol, velký i malý. Zveme vás, abyste si sami vyzkoušeli naše nástroje nebo si přečetli příběhy lidí o záchraně dne rychlým myšlením, vlastníma rukama a Leathermanem.

Cena

24902491
124902491
1 položek celkem
Multitool Leatherman REBAR 1/5
2 058 Kč bez DPH
2 490 Kč
Kód: LTG 831560

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem