Moleda

moledacz-logo-1611405978

Firmu Moleda jsme zakládali v roce 2002 s odhodláním spojit tradici s inovací. Záhy se ukázalo, že naše filozofie je správná. V roce 2003 jsme se stali majiteli obuvnických výrobních linek původem ze Svitu, později z CEBO, a navázali jsme na tradiční obuvnický průmysl ve Zlíně. Do výroby obuvi jsme začali implementovat nová řešení a moderní postupy. Důraz na kvalitu se tak odráží v každém páru obuvi, který opouští naši výrobní linku. Přesvědčily se o tom již tisíce a tisíce spokojených zákazníků nejen v České republice, ale i na Slovensku či v USA.

Specializujeme se na výrobu obuvi s nástřikem PUR (=polyuretanových) podešví, dříve jsme vyráběli i obuv odlévanou. Kvalita výrobků je dána již výběrem materiálů, které vstupují do procesu výroby. Využíváme pouze prověřené materiály, které uspěly při náročných kontrolách v certifikovaných zkušebnách (např. ITC Zlín). Proto se obuv z naší dílny pyšní mnoha certifikáty, které jsou dokladem její zdravotní nezávadnosti, kvality i bezpečnosti při práci. Zaměstnanci Moledy nejsou pouze lidé obsluhující stroje, jsou to skuteční odborníci a znalci. Právě jejich pečlivost a inovativní myšlení v kombinaci s technologickým zázemím dává vzniknout originální obuvi Prestige.

Stálicí našeho produktového portfolia je známá obuv Prestige. Spolu se zařízením na výrobu tohoto legendárního modelu jsme zakoupili i formy na výrobu modelu dříve známého jako „mečířky“, které jsou dnes prodávány pod názvem Sport, označení vzoru je M40020 a tuto obuv vyrábíme ve větší šířce s označením H. Díky tomu nyní nabízíme obuv nejen mimořádně funkční, ale také designově atraktivní. Mimořádný důraz klademe na kvalitu obuvi pro nejmladší zákazníky. Naše certifikovaná obuv PRESTIGE podporuje správný vývoj dětského chodidla a naším velkým přáním je, aby se i ostatní výrobci rozhodli udělat pro zdraví dětí maximum.

Posloucháme, co naši zákazníci chtějí a snažíme se jim vždy vyjít vstříc. Proto neustále rozšiřujeme rodinu našich výrobků. Projděte si naše produktové portfolio a jistě naleznete ideální pár obuvi i pro vás a vaše blízké. Ať již zvolíte model klasického designu či moderně laděný pár, kvalita a zdravotní nezávadnost budou vždy jejich společným jmenovatelem.

Jdeme s dobou, vítáme změny a stále pracujeme na nových projektech. V roce 2010 jsme světu představili mladistvou a barevnou tvář prestižek v rámci projektu „Přiznej barvu!“. Zpočátku šlo o zábavu při vybarvování prestižek, postupně se však naše designová laboratoř začala plnit nádhernými návrhy. Vyzvali jsme ty nejtalentovanější návrháře, aby své modely přihlásili do soutěžního klání. Nejúspěšnější pár jsme hrdému návrháři vyrobili jakožto vítěznou trofej, a tak se do světa vydaly první páry pestrobarevných prestižek. Soutěž vzbudila vlnu zájmu a nadšení a od jara 2010 nabízíme výrobu barevných prestižek na zakázku. Více o úspěšném projektu „Přiznej barvu!“ naleznete na adrese www.prestizky.cz.

V roce 2010 jsme se vší slávou vyrobili miliontý pár prestižek, což nám připomnělo, že tím nejdůležitějším jste pro nás vy – naši věrní zákazníci.

Rok 2011 byl pro naši firmu ve znamení velkého třesku = stěhování + nákup nových výrobních technologií. Prestižky se ve zlínském obuvnickém areálu vyráběly od doby svého vzniku (zhruba od poloviny 80.let minulého století) až do roku 2011. Ale nově zakoupené srdce výroby - vstřikolis DESMA - si zasloužilo důstojné místo v odpovídajících prostorách mimo dosluhující průmyslovou zónu. A tak jsme celou výrobu přemístili do vlastních prostor na okraji Zlína, do krásné a přívětivé Štípy. Tímto krokem jsme získali jak nové prostory, tak moderní technologie. Takové, jaké si naše prestižky zaslouží.

Od roku 2017 spolupracujeme s největším talentem oděvního designu s Janem Černým. Díky němu prestižky pronikly nejen do mekky módy Paříže, ale také až do Japonska. Pravidelně pro něho připravujeme kolekce na všechny jeho přehlídky. A některé modely upravených „prestiží“ je možno u něho přímo objednat.

Ani v těžkém covidovém období jsme nezaháleli. Zahájili jsme úspěšnou spolupráci s firmou Ovečkárna, pro kterou opakovaně vyrábíme zimní zateplené prestižky s ovčí vlnou.

Každý den se snažíme myslet na naše zákazníky a společně s celým osvědčeným týmem našich pracovníků pro Vás vyrábíme kvalitní českou obuv z těch nejlepších materiálů na trhu. A v našich hlavách už zrají další plány. Tak, aby naši zákazníci byli stále spokojeni.

Cena

12971298
112971298
1 položek celkem
Polobotky Moleda PRESTIGE - ČERNÁ 1/2
1 072 Kč bez DPH
1 297 Kč
+ další
Kód: 0201014880035

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem