Zachycovací postroj Lanex PROFI EVO

Kód: 0801000599999
Značka: Lanex
3 190 Kč 2 636 Kč bez DPH
Dodání 3-5dní
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komfortní postroj s dobrou ergonomií se zadním a předním kotvícím prvkem, nastavitelnými ramenními, stehenními a zádovými popruhy. Polohovacím pásem s bočními oky a prvkem pro záchranu osob, evakuaci nebo slanění. Je vhodný pro práci na konstrukcích, stožárech nebo při evakuaci osob (armáda, policie, hasiči apod.).

Normy:

  • EN 358 
  • EN 361 
  • EN 813

Vlastnosti:

  • Hmotnost: 1,7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

lanex

LANEX a.s. je český výrobce technického textilu, především lan, se sídlem v Bolaticích. Společnost se zaměřuje především na export, který činí zhruba 85 % produkce. Společnost má 430 zaměstnanců, což ji řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele na Opavsku.

Hlavním předmětem podnikání je výroba textilních vláken a tkanin, a to především lan. Společnost se zabývá výrobou široké škály produktů od klasických šňůr až po lodní lana a horolezecká a jiná speciální lana např. pro potřebu armády a hasičů. Mezi klíčové strategické sortimentní skupiny patří bezpečnostní dynamická a statická lana, zaváděcí lana pro papírenské stroje a nebo také lana pro lodní dopravu, jachting a ostatní sportovní a průmyslové segmenty. Mezi její odběratele patří např. Bundeswehr a armády dalších zemí, jako Francie, Rusko či Izrael. V roce 2012 Společnost 82 % své produkce vyvážela do 85 zemí světa.