LIFA®

LIFA® jako základ revoluce v odvětví funkčního prádla

Lifa® je speciální technologie tkaní, která byla poprvé použita v 70. letech 20. století a od té doby se neustále vyvíjí. Základními funkcemi jsou systém řízení vlhkosti a zateplení. Lifa® odvádí pot z těla skrz látku až na její povrch, odkud se odpařuje. V roce 2006 se povedlo technologii Lifa® zkombinovat dohromady s vlnou Merino a vytvořit tak nejlepší spodní prádlo na trhu. Lifa® vlákna jsou hydrofobní a voda se nevsákne dovnitř. Lifa® vlákna jsou použitá na vnitřní straně spodního prádla, je to vrstva nejblíže kůži. Pokud je tato první vrstva kombinována s druhou vrstvou, která je hydrofilní, tak pot se transportuje do této vrstvy a z ní je odpařován. To vám zaručí, že budete v teple, suchu a v pohodlí.

12

 

  • LIFA® je velmi lehký materiál, který nejlépe funguje na podzim a v zimě. HH LIFA® rychle odvádí pot od těla a zajišťuje teplo díky 100% jednovrstvým vláknům Lifa®.
  • Lifa® technologie funguje nejlépe, když je kombinovaná s další vrstvou oděvu. Více vrstve vám pomůže dostat pot dál od pokožky a udržet tělo v teple.

Jak Lifa® funguje