3 vrstvý systém Helly Hansen

První představení 3 vrstvého systému od Helly Hansen na počátku 70. let 19. století znamenalo revoluci pro celé odvětví. Bylo to poprvé, kdy správné použití první, druhé a třetí vrstvy chránilo lidi i v náročných a měnících se venkovních podmínkách.

Od té doby se Helly Hansen snaží zlepšovat voděodolnost, prodyšnost, teplo a ochranu, které poskytuje naše oblečení a tím zároveň zlepšujeme celý koncept vrstvení. Náš koncept vám zaručuje pohodlí za každého počasí a v jakékoliv situaci.

3 vrstvý systém Helly Hansenn

Spodní vrstva – SUCHO

Často označovaná jako druhá pokožka. Helly Hansen spodní prádlo je důležité pro odvod potu a regulování tepla. Naše technologie LIFA® odvádí pot od pokožky, abyste byli v suchu a pohodlí. Spodní prádlo je setříděno podle úrovně teple, které zajistí. Vy si tak můžete vybrat přesně to, co budete potřebovat.

Střední vrstva – TEPLO

V chladném počasí Helly Hansen střední vrstva udrží akumulované teplo z vašeho těla, když to nejvíce potřebujete. Některá střední vrstva dokáže odvětrávat přebytečné teplo a stejně jako první vrstva transportuje vlhkost dál od těla, abyste byli v sucho a pohodlí po celý den. Střední vrstvu je vhodné výbírat podle podmínek, ve kterých budete pracovat.

Vnejší vrstva – OCHRANA

Poslední částí 3 vrstvého systému je vnější ochranná vrstva. Používáme vlastní oceněnou voděodolnou membránu Helly Tech®, díky které můžeme nabídnout různé druhy, odolných, nepromokavých a ochranných bund pro celoroční použití. Pro správnou ventilaci a odvod potu je důležité, že vnější vrstva je prodyšná a umožní tak regulaci tepla. Vnější vrstva nabízí ochrana před větrem, deštěm a sněhem.

Pro vice informací o 3 vrstvém systému Helly Hansenn se podívejte na toto video (pouze v angličtině):