Skládací respirátor FFP3 s ventilkem REFIL 751

Kód: 0701020399999
Značka: REFIL
613 Kč 507 Kč bez DPH
Dodání 3-5dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce komfortní skládací filtrační polomaska s výdechovým ventilkem. Chrání proti jemným pevným částicím vodním a kapalným aerosolům. Používá se i k ochraně proti virům, chřipce a bakteriím.

1 balení = 10 kusů

Normy:

  • EN 149 (FFP3NRD)

Vlastnosti:

  • Výdechový ventil
  • Konstrukce: Skládací
  • Jednorázový
  • Třída filtru: FFP3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-refil

28 let vývoje
Výrobou a vývojem respirátorů se zabýváme od roku 1993. Naše respirátory jsou prověřené těmi nejnáročnějšími podmínkami extrémně prašných pracovišť, dlouhými pracovními směnami v infekčních odděleních nemocnic nebo vysokými teplotami hlubinných dolů.

Maximální komfort
Respirátory REFIL dosahují minimálních dýchacích odporů i při vysoké filtrační účinnosti. Dýchací odpory považujeme za nejdůležitější ukazatel komfortu. Čím nižší je hodnota odporu vzduchu, tím méně obtěžující je déletrvající nošení respirátoru. Naše produkty dosahují polovičních hodnot než většina produktů na trhu, což je pro uživatele znatelné již při prvním nádechu, natož po několika hodinách nošení.

Cenová politika
Kvalitou se naše respirátory řadí mezi zavedené západoevropské výrobce. Cenová hladina je však výrazně nižší, na úrovni mezi Evropou a Asií.

Technologie
Naše výrobní technologie jsou vysoce automatizované. Výrobní linky si sami vyvíjíme a necháváme zhotovit na zakázku u Švýcarské renomované společnosti, zaměřené na robotizaci výrobních technologií.

Certifikace
Všechny naše produkty mají platnou certifikaci podle EN 149:2001 + A1:2009 (Filtrační třídy FFP1, FFP2 a FFP3), což je jediná platná norma v EU. Čínské ani Americké normy nejsou v EU uznávané.
Jsme také držitelé certifikátu ISO 9001:2015