Reflexní tričko s krátkým rukávem Ardon REF

Kód: H8923/S H8923/M H8923/L H8923/XL H8923/2XL H8923/3XL H8923/4XL Zvolte variantu
Značka: Ardon Safety
313 Kč 259 Kč bez DPH
Dodání 3-5dní Dodání 3-5dní Dodání 3-5dní Dodání 3-5dní Dodání 3-5dní Dodání 3-5dní Dodání 3-5dní Zvolte variantu
Barvy Ardon Safety
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V náročném provozu stavby nebo rušné komunikace je důležitou ochranou oblečení s výraznými reflexními prvky. Tričko hi-viz dokonale splňuje nároky efektu zvýšené viditelnosti, zároveň poskytuje komfortní nošení a jednoduchou údržbu.

Tričko hi-viz využívá výrazný podklad ve žluté nebo oranžové ploše. Střední plocha těla je doplněna navíc reflexními pruhy, které vedou od ramen a ve dvou řadách i přes hrudník. Pruhy reagují na minimální světelný podmět a s dostatečným předstihem upozorní na pohybující se osobu.

Materiál trička kombinuje bavlnu a polyester. Kombinace vytváří materiál příjemný na dotek, tričko je možné nosit přímo na těle. Zachovává si dobrou pružnost a poddajnost. Zároveň si tričko zachovává výrazné barvy i stálý tvar i při častém nošení a praní.

Tričko hi-viz splňuje podmínky normy EN 20471 ve třídě 2 a je optimální volbou pro profese, které jsou vystaveny vyššímu stupni ohrožení provozem. Trička jsou dostupná ve velikostech S-4XL.

Verze:

  • žlutá - Model REF101
  • oranžová - Model REF102 

Normy:

  • norma: EN 20471
  • třída: 2

Vlastnosti:

  • tričko s reflexními pruhy: 2 horizontální, 2 vertikální
  • vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů = certifikát OEKO-TEX

Materiály:

  • 55 % bavlna
  • 45 % polyester
  • 150 g/m²

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ardon

Společnost ARDON SAFETY patří mezi přední velkoobchodní společnosti s pracovními oděvy, ochrannou a pracovní obuví a prostředky osobní ochrany ve střední Evropě. Společnost vznikla v roce 2000, kdy navázala na obchodní aktivity fyzické osoby, pana Tomáše Voženílka, který se jako živnostník zabýval prodejem uvedeného sortimentu od poloviny 90. let minulého století. V roce 2010 do společnosti ARDON SAFETY vstoupil koncern KHTG a.s. a do dnešních dnů je jejím majoritním vlastníkem.

ARDON SAFETY kromě vlastní výroby pracovních oděvů prodává sortiment předních světových výrobců osobních ochranných pracovních pomůcek, jako jsou 3M, ATG, HONEYWELL SAFETY PRODUCTS, KRATOS, SUNDSTRÖM, SEMPERIT, UNIVET, SCHUBERTH, UVEX a dalších. ARDON SAFETY na trh dále uvádí produktové řady pracovních oděvů, bezpečnostní i pracovní obuvi, ochranných brýlí, respirátorů a sluchátek pod vlastní značkou ARDON®.

Posláním nás, lidí z týmu ARDON, je od založení společnosti uživatelům dodávat kvalitní, komfortní a vzhledově atraktivní pracovní oděvy a obuv. Víme, že většina našich uživatelů v pracovním oděvu a obuvi tráví i více než osm hodin denně. Tato skutečnost je dlouhodobě středobodem naší snahy vyvíjet nové, lepší, kvalitnější a pohodlnější produkty, které svého uživatele v činnosti nebudou nijak omezovat, ale naopak zvýší jeho produktivitu i kreativitu a současně účinně ochrání jeho zdraví a splní tak primární účel, ke kterému byly vyrobeny.

Po mnoho let se zabýváme analýzou rizik na pracovišti, kterým čelí lidé z různých odvětví průmyslu i služeb. Společně s našimi partnery pak nacházíme vhodná řešení, ať už jde o bezpečné zajištění technika pracujícího ve výšce prostředky proti pádu KRATOS FA8000710, farmaceutického laboranta správně zvolenou filtroventilační jednotkou SUNDSTRÖM SR 700 proti inhalaci toxických látek nebo operátora linky z automotive pracujícího s ostrými plechy s emulzí ochrannými rukavicemi ATG MaxiCut OIL™ 34-504. Pomáháme identifikovat konkrétní bezpečnostní rizika ve výrobním procesu a přicházíme s optimálním řešením.

Co když ale existují ti, kteří jsou slabší, zranitelnější a odkázáni na pomoc ostatních? Vedení ARDON SAFETY si je vědomo i své společenské odpovědnosti. Po mnoho let proto společnost podporuje především regionální sociální, humanitární, sportovní a kulturní projekty. Máme velkou radost, když vidíme, že i díky naší podpoře se daří mladé lidi přilákat ke sportu, handicapovaným zlepšit jejich životní podmínky a šířit věhlas kulturních akcí regionu, ve kterém žijeme.

Svět ARDON SAFETY, to je trvalá snaha zlepšovat pracovní podmínky lidí v průmyslu i ve službách, touha vytvářet příjemné a přátelské prostředí pro náš pracovní tým a přání v co nejširší míře přispívat ke zvyšování kvality života naší společnosti.