YKK®

Malé části. Velký rozdíl. To jsou zipy od YKK®

Velmi kvalitní zipy na jakékoliv použití. YKK® je Japonská firma založena v roce 1934.

V současnosti se jejich produkty prodávají po celém světe a firma YKK® je považována za jedničku na trhu co se týče kvality a inovací v oblasti zipů i zapínání. Proto Helly Hansen používá jen ty nejlepší materiály, které jsou dostupné.

zipy_ykk_logo

Společnost YKK vyrábí a prodává širokou škálu zipů s primárním zaměřením na tři typy: kov, cívka a VISLON®. Kovový zip má nejdelší historii a je vhodný pro různé aplikace, jako jsou bundy, zavazadla, džíny a další. Cívkový zip je vyroben ze spirálových plastových prvků, včetně polyesteru a nylonu. Jedná se o nejměkčí zip mezi třemi typy zipů. Zip VISLON® je vyroben ze vstřikovaných plastových prvků. Bohaté barevné variace prvků jsou vytvářeny formulováním barevného pigmentu během procesu vstřikování.

Kvalitní pracovní oblečení Helly Hansen, se skvěle doplňuje s jedničkou na trhu v oblasti zipů. Kvalitní zip, který dlouho vydrží je základem. 

Pokud vás zajímá více informací o zipechYKK®, můžete se podívat na níže uvedenou adresu výrobce. 

Více informací k nalezení na oficiálních stránkách YKK® (pouze v angličtině): https://www.ykkfastening.com/products/zipper/