Primaloft®

Nejlepší alternativa k peří

PRIMALOFT® je syntetická izolační technologie, která nabízí kvalitnější tepelné vlastnosti s vynikající vodě odpudivostí. 

Je vytvořena z ultra jemných vláken, které vytvářejí vzduchové kapsy zadržující teplo uvnitř. Další vlastností ultra jemných vláken je jejich super jemnost. 

Primaloft3 

Jak si můžeme vybrat mezi tím, co je dobré pro nás a co je dobré pro Zemi? Není to jedno stejné? PRIMALOFT® vytvořili jediný soustředěný pohyb využívající výkon k zajištění udržitelnosti. Dělají to tak, že posouvají hranice materiálové vědy vpřed, což vede k dokonalé rovnováze mezi výkonem a odpovědností. 

INOVACE

PRIMALOFT® neustále posouvá hranice materiálové vědy, aby vytvářeli produkty, které se pohybují na rozhraní výkonu a udržitelnosti.

INSPIRACE

PRIMALOFT®  cílem je stanovit standard, který bude odvětví následovat, a nakonec společně pracovat na dokonalém souladu s prostředím

NEÚNAVNOST

Nikdo není dokonalý PRIMALOFT® jsou však neúnavní ve snaze snížit dopad na životní prostředí a zanechat v našem světě pozitivní dojem.

Kvalitní pracovní oblečení Helly Hansen, se skvěle doplňují s izolační technologií PRIMALOFT® a přináší vám jen ty nejkvalitnější produkty.

Pokud vás zajímá více informací o společnosti PRIMALOFT®, můžete se podívat na níže uvedenou adresu.  

Kvalitní pracovní kalhoty od Helly Hansen využívají technologie PRIMALOFT® 

Více informací k nalezení na oficiálních stránkách Primaloft® (pouze v angličtině): https://www.primaloft.com/