Ochranné brýle 3M 280x

Kód: 0501033481999 0501033470999 Zvolte variantu
Značka: 3M
225 Kč 230 Kč od 225 Kč 186 Kč bez DPH 190 Kč bez DPH od 186 Kč bez DPH
Dodání 3-5dní Dodání 3-5dní Zvolte variantu
Barvy 3M
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranné krycí brýle s pevným polykarbonátovým zorníkem a s ochrannou vrstvou proti poškrábání. Univerzální provedení umožňuje použití s mnoha různými dioptrickými brýlemi. Měkké stranice s nízkým profilem pro pohodlí a minimální ovlivňování dioptrických brýlí. Dodávány ve dvou variantách: čiré a žluté pro zvýšení kontrastu při slabém osvětlení.

Normy:

  • EN 166
  • EN 170 (2-1.2)


Vlastnosti:

  • Ventilované
  • Nastavitelná délka stranic (čtyři polohy)
  • Sklápěcí zorník

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
3M
 
Historie 3M

Před více než stoletím začala společnost 3M jako malý těžařský podnik v severní Minnesotě, poté s názvem Minnesota Mining and Manufacturing Company. Naše produkty jsou nyní globální velmocí a zlepšují každodenní životy lidí na celém světě. Inovace a vytrvalost poháněly naše zakladatele a dodnes pohání 3Mers.

Když společnost 3M v roce 1902 začínala, mělo našich pět zakladatelů jednoduchý cíl: těžit korund, minerál ideální pro výrobu brusného papíru a brusných kotoučů. Ukázalo se, že to, co považovali za korund, byl ve skutečnosti další minerál nízké kvality zvaný anortozit.

Objev nekvalitního minerálu mohl způsobit brzký konec naší začínající společnosti, ale naši zakladatelé trvali na svém. Proč? Protože toho prvního roku se zrodilo něco důležitějšího: duch inovace a spolupráce, který dnes tvoří základ společnosti 3M. Takže místo toho, abychom to přestali, jsme se obrátili na různé materiály, aplikovali je na jiné produkty, získali důvěru důležitých investorů a postupně jsme zvyšovali prodeje.

Vědecké, technické a marketingové inovace přinášely v průběhu let úspěch za úspěchem a nakonec učinily ze společnosti 3M stálé jméno na seznamu Fortune 500 . Dnes se v domácnostech, podnicích, školách, nemocnicích a dalších průmyslových odvětvích používá více než 60 000 produktů 3M. Jedna třetina našich tržeb pochází z produktů vynalezených během posledních pěti let díky inovacím od tisíců výzkumníků a vědců, které zaměstnáváme po celém světě.

S firemními operacemi v 70 zemích a prodejem ve 200 jsme odhodláni vytvářet technologie a produkty, které posouvají každou společnost, vylepšují každý domov a zlepšují každý život.