Návlek na paži Dipped Gloves Universal

Kód: 0110002399105
Značka: Dipped Gloves
332 Kč 274 Kč bez DPH
Dodání 3-5dní
Délka
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šitý bavlněný úplet máčený v PVC s nitrilem, ochrana proti mechanickému a chemickému riziku, PVC návlek na paži 65 cm.

Normy:

  • EN 420 
  • EN 388 (3121X)
  • EN ISO 374-1 (typeA A2 J2 K6 L6 M4 N3 O2 P6 S6 T6)

Vlastnosti:

  • Typ manžety: slip-on
  • Oblast máčení: Úplný
  • Délka: 65 cm

Materiály:

  • Oblast máčení: PVC
  • Materiál podšívky rukavice: bavlna, pletený

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dipped Gloves

Společnost DG TACHOV s.r.o. je jediný výrobce máčených pracovních rukavic v České republice a jeden z mála stále působících v Evropě. Nabízí kvalitní máčené pracovní rukavice v různých velikostech, barvách a délkách. Rukavice z Tachova jsou máčené v PVC pastách. Mají široké použití ve všech odvětvích průmyslu, výroby i v domácnostech a poskytují vysokou úroveň ochrany před mechanickými, chemickými a biologickými riziky. Všechny odpovídají standardům EN 420, EN 374 a EN 388. Výrobní linky DG Tachov jsou použitelné i pro relativně menší výrobní série. Tak mohou být přizpůsobeny i speciálním požadavkům zákazníků při přísné kontrole kvality.

Hlavním cílem společnosti je nabídnout zákazníkům ucelený sortiment, profesionální přístup, kvalitní výrobky
za konkurenceschopné ceny a především být svým zákazníkům spolehlivým partnerem v oblasti osobních ochranných prostředků. Proto si pouze u nás vyberete spolehlivé ochranné pracovní rukavice pro jakoukoliv činnost, které účinně ochrání Vaše ruce. Hlavní prioritou je především spokojenost našich zákazníků a proto se rádi přizpůsobíme jejich požadavkům. Zasíláme zboží již od 200 kusů, výběru barvy, velikosti, apod.

Výroba byla zahájena v roce 1958. Radikální obnova celé továrny byla započata v roce 1999. Modernizace výrobních postupů ve spolupráci se zahraničními i domácími odborníky a kvalifikace a zkušenosti zaměstnanců zajišťují standardní kvalitu výroby. Toxické ftaláty jsou v ochranných rukavicích DG Tachov nahrazeny moderními změkčovadly doporučenými odborníky firem BASF a LANXESS. Standardní výrobní program zahrnuje více než 100 položek v různých velikostech, barvách a délkách.