NORDICS

Nová linie pracovních oděvů NEURUM NORDICS vznikla na základě požadavku skandinávského trhu. Seveřané si potrpí na vysokou kvalitu, dlouhou životnost, maximální praktičnost a funkčnost ve všech detailech výrobku. Snažili jsme se jim vyjít vstříc a s hrdostí můžeme prohlásit, že nové modely linie NORDICS skandinávské požadavky beze zbytku splňují. Linie NORDICS vychází designově z úspěšné kolekce pracovních oděvů NEURUM, která je nadčasová nejen svým atraktivním designem a funkčními prvky, ale i výběrem použitých materiálů. Rodinu NEURUM rozšiřuje linie NORDICS o modely ve výstražném provedení. 


Co všechno linie NORDICS nabízí?
Rich-content-neurum-nordics1-650x350-P218

Linie NORDICS je zaměřena především na HI-VIS modely oděvů s kvalitním zpracováním bezpečnostních prvků, ale najdete v ní standardní pracovní kalhoty a šortky v černé barvě. 
Do linie NORDICS patří:

 • HI-VIS bunda na zip se stojáčkem
 • HI-VIS kalhoty do pasu
 • Kalhoty do pasu s HI-VIS provedením spodní části nohavic
 • Kalhoty do pasu v černé barvě
 • Šortky v černé barvě

 
Rich-content-neurum-nordics2-650x350-P218Proč si vybrat právě linii NORDICS?

 • Je ušitá ve slušivém a stylovém střihu SLIM, který i z pracovních oděvů dělá módní záležitost
 • Je příjemná na nošení díky inovativnímu materiálovému složení a gramáži
 • Má praktické odepínací kapsy a řadu funkčních doplňků
 • Obsahuje HI-VIS modely ve výstražných barvách a s tištěnými segmentovanými reflexními pruhy pro vyšší viditelnost za nepříznivých světelných podmínek
 • Pracovní kalhoty mají namáhané části zesílené materiálem CORDURA
 • Oděvy jsou k dostání v široké velikostní škále 46–64. U kalhot pak lze navíc prodloužit délku nohavic o 5 cm.

 

 

Odepínací kapsyRich-content-neurum-nordics3-650x350-P218

Praktické a funkční detaily nové linie NORDICS podtrhuje dvojice bočních odepínacích multifunkčních kapes. Při náročné práci je důležité nejen se cítit v oblečení pohodlně a volně, ale mít vše důležité vždy po ruce. Praktické rozměrné kapsy poberou kladívko, kleště, šroubovák, metr, tužku a další nezbytné nářadí a pomůcky. Nemusíte tak neustále slézat ze žebříku či si lámat hlavu, kde jste nářadí nechali. Kapsy lze navíc jednoduše odepnout, když je nepotřebujete nebo by vám překážely v pohybu. Odepínací kapsy jsou součástí všech modelů kalhot linie NORDICS včetně kraťasů.

 

 

Rich-content-neurum-nordics1920x300-P218

Rich-content-neurum-v2-trifibetexVIS-650x600-PC01-
Materiály TrifibetexVIS® a TrifibetexPRO®

Trojici výjimečných materiálů z rodiny Trifibetex® rozšiřuje novinka TrifibetexVis® s přidaným HI-VIS barvivem, které je nezbytnou součástí výstražných oděvů. Směs tohoto materiálu se skládá z 94 % polyesteru a 6 % Spandexu, jehož vysoký podíl propůjčuje tkanině tvarovou stálost a pružnost. Jedinečnost materiálu TrifibetexVis® podtrhuje speciální konstrukce tkaní, která je odlišná na lícové a rubové straně, což zaručuje vyšší životnost materiálu. TrifibetexVis® se tak řadí mezi 4waystretch materiály. Obsažené HI-VIS barvivo pak zaručuje, že oděvy vyrobené z materiálu TrifibetexVis® dlouhodobě splňují požadavky normy EN ISO 20471 - Oděvy s vysokou viditelností pro profesionální použití.

Kalhoty a kraťasy v černé barvě jsou ušity z materiálu TrifibetexPRO®, který obsahuje vysoký podíl nylonu. Nylon je výjimečně pevný materiál. Tato jeho neocenitelná vlastnost se navíc zvyšuje s rostoucí teplotou. Proto jde o ideální materiál pro horké prostředí. Pružnost a tvarovou paměť dodává materiálu 10% podíl vlákna Spandex. Vazba twill pak zaručuje pevnost, pružnost a vysokou životnost.

 Rich-content-neurum-9-650x450-PC01


STŘIH

Veškeré kalhoty linie NORDICS jsou ušity ve střihu SLIM s nízkým pasem a zúženým tvarem nohavic. Kalhoty jsou vyrobeny z materiálu s vysokým obsahem elastického vlákna, tudíž jsou velmi pohodlné a neomezují v pohybu. Střih SLIM ocení všichni, kteří preferují moderní a mladistvý vzhled, a i při práci chtějí vypadat dobře.

Rich-content-neurum-nordics1920x750-P218