KEILOR

Pracovní kalhoty KEILOR jsou svým materiálovým složením, střihem a výbavou určeny pro použití v profesionálním pracovním prostředí, ale jejich vlastnosti ocení i řemeslníci a kutilové. Vyšší gramáž materiálu s podílem pružného elastanu propůjčuje kalhotám vynikající vlastnosti: jsou pohodlné a příjemné na nošení, odolné a mají dlouhou životnost. Dvě boční multifunkční odepínací kapsy jsou praktické nejen pro uložení pracovních pomůcek a nářadí. A díky zesílení namáhaných částí a možnosti vkládání kolenních výztuh jsou kalhoty vhodné i do náročného pracovního prostředí.

Tuto mini kolekci kalhot KEILOR stylově doplňují modely sofsthellové bundy HUYER a svetru BOYER. Oba modely svou škálou odstínů dokonale ladí s barevností pracovních kalhot a zároveň rozšiřují možnosti jejich využití i pro volnočasové aktivity.


Co obsahuje kolekce KEILOR?Rich-content-keilor-1-650x450-P142

 • Kalhoty - pánské pracovní kalhoty do pasu s osmi praktickými kapsami, z nichž dvě jsou odepínací a mají poutka a popruhy na nářadí. Zesílená oblast kolen s možností vkládání kolenních výztuh. Nohavice lze prodloužit až o 5 cm.
 • Šortky - pánské pracovní šortky pohodlného střihu s osmi praktickými kapsami, z nichž dvě jsou odepínací a mají poutka a popruhy na nářadí.

Ke kalhotám KEILOR se skvěle hodí softshellová bunda HUYER a svetr BOYER.

Elegantní pánská softshellová bunda HUYER se zapínáním na zip a kapucí je voděodolná a prodyšná a hodí se pro práci i volný čas. Má dvě boční a jednu náprsní kapsu na zip.

Pánský svetr z melírovaného úpletu BOYER vhodně doplní kalhoty i šortky KEILOR. Oblast ramen a vnitřní část rukávů je zesílena sofsthellovým materiálem, takže svetr najde uplatnění při práci i ve volném čase. Má dvě boční a jednu náprsní kapsu na zip. Funkčnost svetru je umocněna reflexními paspulkami a zakončením rukávů s otvorem na palec.

 

 

Rich-content-keilor-1920x300-P142

 

Rich-content-keilor-2-650x450-P142-V3Proč si vybrat kolekci KEILOR?

Důvodů, proč si vybrat právě kolekci KEILOR je hned několik:

 • díky podílu elastanu jsou kalhoty odolné a pohodlné i pro celodenní nošení
 • velké množství praktických kapes včetně dvou odepínatelných s popruhy a poutky na nářadí zajistí, že vše potřebné budete mít vždy po ruce
 • zesílení v oblasti kolen a rozkroku prodlužuje životnost kalhot
 • s vyjímatelnými kolenními chrániči jsou kalhoty vhodné i pro náročnou práci vkleče
 • kalhoty i šortky jsou dostupné v sedmi barevných provedeních

 

Rich-content-dayboro-4-650x450-PC02STŘIH

Kalhoty i šortky jsou navrženy ve střihu REGULAR. Čím se vyznačuje?

 • střih se sníženým pasem
 • nohavice se od stehna zužuje ke koleni a dolnímu obvodu
 • nohavice má kónický tvar
 • materiál s elastickým vláknem umožňuje volný pohyb a vysoké pohodlí i u úzkých nohavic
 • velmi oblíbený střih, který sluší téměř každému

 

Rich-content-keilor-6-1920x750-P142

 

PROHLÉDNĚTE SI VŠECHNY BAREVNÉ VARIANTY KOLEKCE KEILOR


Rich-content-dayboro-6-1920x750-PC02Rich-content-dayboro-7-1920x750-PC02

(obrázky se dají kliknutím zvětšit)