Multitool Leatherman REBAR

Kód: LTG 831560
Značka: Leatherman
2 490 Kč 2 058 Kč bez DPH
Dodání 3-5dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Design multitoolu REBAR odkazuje na tradici značky Leatherman. Základem jsou štíhlé, zato velmi silné multifunkční kleště s vyměnitelnými břity štípaček. Univerzální výbava obsahuje všechny důležité základní nástroje a uspokojí všechny: od domácích kutilů, přes profi montéry až po výletníky a turisty. Každý ze sedmnácti funkčních nástrojů je vybaven pojistkou proti nechtěnému sklopení. Krom tradičních kombinovaných kleští obsahuje multitool Leatherman REBAR dva nože s rovným a zubatým ostřím z nerezové oceli 420HC, pilku, šídlo, sadu otvíráků na konzervy i na láhve, pilníky na kov i na dřevo a sadu šroubováků. Ve 190 gramech oceli si zkrátka každý najde to své. V dostání v černé či stříbrné barvě.

Balení obsahuje: multitool, pouzdro KOŽENÉ STANDARD 4", samolepku 100% originál, návod

Materiály čepele: 

 • 420HC - Vylepšená nerezová ocel s vysokým obsahem uhlíku. Toto provedení nerezové oceli se osvědčilo při výrobě vysoce kvalitního nářadí. Tepelným zpracováním této oceli bylo dále dosaženo optimální pevnosti a výdrže u multotoolů Leatherman, tím je dosaženo vysoké odolnosti proti opotřebení.
 • 154CM - Nerezová ocel s vysokým obsahem uhlíku a slitiny je velmi odolná proti korozi, navíc vydrží nabroušená až 3x déle než 420 nerezová ocel. Tato ocel se používá na některé prémiové prvky multitoolů Leatherman, jako jsou čepele nebo vyměnitelné břity štípaček.

Rozměry:

 • Délka čepele - 7,36 cm
 • Délka zavřeného nástroje - 10,16 cm
 • Hmotnost - 189,94 g 

Rebar_scheme

 1. Kleště s jehlovou špičkou
 2. Kombinované kleště
 3. Štípací kleště měkkých drátů s vyměnitelnými břity z oceli 154CM
 4. Štípací kleště tvrdých drátů s vyměnitelnými břity z oceli 154CM
 5. Krimpovací kleště elektrikářské
 6. Odizolovací břit na kabely na otvíráku
 7. Nůž s rovným ostřím z oceli 420HC
 8. Nůž se zubatým ostřím z oceli 420HC
 9. Pilka
 10. Šídlo
 11. Měřítko na rukojeti (8 palců/19 cm)
 12. Otvírák na lahve
 13. Otvírák na plechovky
 14. Pilník na dřevo a kov
 15. Křížový šroubovák Phillips
 16. Velký plochý šroubovák
 17. Malý plochý šroubovák

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Leatherman-Logo

ZAKLADATEL společnosti Leatherman
Tim Leatherman a jeho manželka Chau na své dovolené v Evropě v roce 1975 neustále naráželi na děravé hotelové instalatérské a silniční opravy jejich výstředního Fiatu. Tim si uvědomil potřebu víceúčelového nástroje na bázi kleští. „Nosil jsem skautský nůž a používal jsem ho na všechno od krájení chleba po opravu auta. Ale pořád jsem si přál mít kleště!“ Když se Tim vrátil do Států, vzal svůj nápad na „multi-tool“ a několik náčrtů, které udělal na výletě, a dal se do práce.

Originál
Když Tim začal s prototypem tohoto nového nástroje, odhadoval, že mu to bude trvat měsíc. Místo toho trvalo další tři roky, než postavil prototyp, který si představoval, a požádal o patent. S patentovou přihláškou a prototypem v ruce se pustil do prodeje svého nápadu. Bohužel firmy, které oslovil, neskously. Další tři a půl roku Tim čelil jednomu zamítavému dopisu za druhým. Dokud nenavázal partnerství se svým přítelem z vysoké školy Stevem Berlinerem. Na jaře roku 1983 obdrželi první objednávku na 500 nástrojů od Cabela's a uvedli na trh první nástroj Leatherman, PST.

Hrdý Oregon od roku 1983
Od prvního prototypu Tima po naši nejnovější inovaci více nástrojů jsme naše nástroje stavěli v Portlandu v Oregonu. A když je čas vyzkoušet naše nástroje, otestujeme je na velkém severozápadě Pacifiku. Od turistiky v drsných Cascade Mountains, rybaření u krásného pobřeží Oregonu nebo objevování vysoké pouště na východě, zajišťujeme, že naše nástroje jsou spolehlivé pro jakékoli dobrodružství nebo úkol, velký i malý. Zveme vás, abyste si sami vyzkoušeli naše nástroje nebo si přečetli příběhy lidí o záchraně dne rychlým myšlením, vlastníma rukama a Leathermanem.