Máčené rukavice ATG MaxiDex 19-007

Kód: A3033/06 A3033/07 A3033/08 A3033/09 A3033/10 A3033/11 Zvolte variantu
Značka: ATG
121 Kč 100 Kč bez DPH
Dodání 3-5dní Dodání 3-5dní Dodání 3-5dní Dodání 3-5dní Dodání 3-5dní Dodání 3-5dní Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

První hybridní rukavice na světě, které spojují to nejlepší z rukavic pro mechanickou manipulaci a z jednorázových rukavic do jednoho vynikajícího výrobku. Rukavice mají virucidní účinek díky patentované technologické platformě ViroSanViroSan je navržena tak, aby zabraňovala množení virů, které se usazují na rukavicích a byla také úspěšně testována proti NL63, lidskému kmeni covidu. Pro větší pohodlí ruky je do podšívky integrována chladicí technologie AD-APT®, takže rukavice lze nosit po celý den, protože jsou ruce díky nim chladné, suché a mohou nerušeně pracovat.

Vlastnosti:

  • máčení: NBR (Nitrile Butadiene Rubber)
  • tloušťka dlaně: 0,7 mm

Materiál: 

  • nylon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ATGbanner

Filosofií společnosti ATG® není vývoj rukavic jako na běžícím pásu, ale spíše investice do vývoje technologických platforem naplňujících potřeby zákazníků. Právě díky tomuto přístupu jsme schopni přinášet konzistentní prožitek napříč všemi rodinami rukavic (např. AIRtech® u řady MaxiFlex® a MaxiCut®).

ATG Hand Care (Pvt) Ltd. (dříve John Ward Ceylon (Private) Ltd – „JWC“) je soukromá společnost založená na Srí Lance v roce 1992. V současné době je uznávaným globálním hráčem působícím v mnoha zemích na různých kontinentech.

Společnost ATG® se zaměřením na inovaci a kvalitu navrhuje, vyvíjí a vyrábí rukavice, které umožňují zvýšit výkonnost nejsofistikovanějšího pracovního nástroje – ruky.